Anyaga: vászon
Az eredeti magyar népművészeti motívumokat ábrázoló kézi hímzésű cipők vételára már tartalmazza a hímzés 6000 Ft-os árát is.
A cipő bármely motívummal rendelhető. Kérjük, a szín opciónál válaszd ki a kívánt motívumot. Segítség a hímzett cipők rendeléséhez itt található.
Felhívjuk kedves vásárlóink figyelmét, hogy a vásárlás csak akkor tekinthető befejezettnek, ha a megrendelést feldolgoztuk és a raktárkészletünkkel egyeztettük és a vásárlóval a rendelés és szállítás adatait telefonon egyeztettük!
Szállítási költség: Megrendelésenként bruttó 1000 Ft.
(Ha egy termék méretben/színben/fazonban nem megfelelő és cserélni kell, akkor az újabb szállítás(ok) költsége bruttó 1200 Ft/csomag. A nem megfelelő termék boltba történő visszajuttatásának költségét a vásárlónak kell állnia. Utánvétes csomagot nem áll módunkban átvenni!)
Ha több terméket rendelsz, azokat igyekszünk egy csomagban kiküldeni.
Szállítás: A csomagok kiszállítása a GML futárszolgálatnak a közreműködésével történik. A csomagok a telefonos egyeztetést és feladást követő 1-3 munkanapon belül a címzett által átvehetők! Kérünk mindenkit, hogy olyan telefonszámot adjon meg, amelyen munkanapokon 10-19 óra között elérhető, mert a futár telefonon tudja felvenni veletek a kapcsolatot! Fizetni a futárnál, készpénzben tudtok. Kérjük, hogy a visszaigazolásban szereplő, megfelelő mennyiségű készpénzt készítsétek elő!